Roraty 2021

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom oraz Ich Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Ciociom i Wujkom za wspólne pielgrzymowanie po Ziemi Świętej i zaprzyjaźnianie się z Jezusem poprzez udział w Mszach Roratnich, nadsyłanie odpowiedzi i rozwiązywanie Quizów.

Wszystkich, którzy nie odebrali dotychczas swoich nagród informujemy, że czekają one w kancelarii - godziny pracy, można sprawdzić klikając w przycisk kancelaria.

Poniżej umieszczamy listę wszystkich nagrodzonych za udział w Roratach - zarówno tych, którzy przynieśli plansze jak i tych, którzy nadsyłali odpowiedzi za pośrednictwem strony. Nieodebrane nagrody i dyplomy czekają w kancelarii.

Osoby nagrodzone

za systematyczny udział

w Roratach.

1.    Florian Boratyn
2.    Wojtek Boratyn
3.    Karolina Czernek
4.    Szymon Drescher
5.    Kaja Gałęziowska
6.    Lena Gałęziowska
7.    Maciek Gardziejewski
8.    Krzyś Górniak
9.    Maja Górniak
10.    Piotruś Górniak
11.    Hania Grygier
12.    Liliana Hojka
13.    Stasiu Kaczorowski
14.    Nadia Kałuża
15.    Ania Kapuścińska
16.    Łucja Kołeczko
17.    Maks Kołeczko
18.    Ola Krupa
19.    Maja Kukla
20.    Sebastian Kukla
21.    Daria Mańkowska
22.    Aniela Mirosław
23.    Rozalia Mirosław
24.    Milena Marczyńska
25.    Martyna Mazur
26.    Wojtek Mielech
27.    Martyna Mołdysz
28.    Filip Najda
29.    Judyta Najda
30.    Agata Nowak
31.    Zuzanna Nowak
32.    Julian Ogrodnik
33.    Magda Oślizło
34.    Monika Oślizło
35.    Weronika Pala
36.    Marcelinka Pałasz
37.    Marysia Pałasz
38.    Franek Piechaczek
39.    Agata Podeszwa
40.    Michał Podeszwa
41.    Szymon Podeszwa
42.    Zosia Podeszwa
43.    Natalia Pojda
44.    Kajetan Ponicki – Roś
45.    Witek Prandzioch
46.    Lena Smulska
47.    Alicja Synaszko
48.    Hania Śmiga
49.    Wojtek Śmiga
50.    Marysia Widziołek
51.    Emilia Witkowska
52.    Karolina Wojtan
53.    Wiktoria Wojtan
54.    Kacper Ziemianin

Nieodebrane nagrody

i dyplomy czekają

w kancelarii

dekoracja-600x600.jpg

Uwaga! Uwaga!

Ogłaszamy listę zwycięzców Trzeciego Quizu Roratniego

1 miejsce - Ania Kapuścińska
2 miejsce - Wiktoria Wojtan
3 miejsce - Karolina Wojtan
4 miejsce - Mielna Marczyńska
5 miejsce - Liliana Hojka
6 miejsce - Stasiu Kaczorowski

Gratulujemy!

Nagrody można odebrać w kancelarii

Uwaga! Uwaga!

Ogłaszamy listę zwycięzców Pierwszego Quizu Roratniego

1 miejsce - Magda Oślizło

2 miejsce - Maciek Gardziejewski

3 miejsce - Kaja Gałęziowska

4 miejsce - Ula Gardziejewska

5 miejsce - Łucja i Maks Kołeczko

Gratulujemy!

Nagrody można odebrać w kancelarii

Uwaga! Uwaga!

Ogłaszamy listę zwycięzców Drugiego Quizu Roratniego

1 miejsce – Karolina Wojtan
2 miejsce – Wiktoria Wojtan
3 miejsce – Ania Kapuścińska
4 miejsce – Łucja i Maks Kołeczko
5 miejsce – Hania Śmiga

Gratulujemy!

Nagrody można odebrać w kancelarii

Dodaj zdjęcie

Dziękujemy za przesłanie!

Zadania

Pytanie

Dzień I

poniedziałek 29 listopada

Jak nazywa się miejsce, do którego będziemy wędrowali w tym roku podczas Rorat?

Pytanie

Dzień II

wtorek 30 listopada

Kto miał najlepiej przygotowane serce

dla Pana Boga?

Pytanie

Dzień III

środa 1 grudnia

Dlaczego słowa mogą być czasem szkodliwe?

Pytanie

Dzień IV

czwartek 2 grudnia

O jakie uzdrowienie warto prosić Pana Jezusa?

Pytanie

Dzień V

piątek 3 grudnia

Dlaczego warto wykonywać pracę, która wydaj się nam niepotrzebna, a do której ktoś nas zachęca?

Pytanie

Dzień VI

poniedziałek 6 grudnia

Jakiego cudu Pan Jezus dokonał nad Jeziorem Galilejskim?

Pytanie

Dzień VII

wtorek 7 grudnia

Co warto zrobić, by lepiej poznać i usłyszeć Pana Jezusa?

Pytanie

Dzień VIII

środa 8 grudnia

Dlaczego nie możemy nikogo zmuszać do pokochania

Pana Jezusa?

Pytanie

Dzień IX

czwartek 9 grudnia

Dlaczego warto budować mosty między ludźmi?

Pytanie

Dzień X

piątek 10 grudnia

Co to znaczy, że ktoś jest jak Morze Martwe?

Pytanie

Dzień XI

poniedziałek 13 grudnia

Jak skruszyć mur,

który ktoś wybudował wokół swojego serca?

Pytanie

Dzień XII

wtorek 14 grudnia

Kto może sprawić, że serce, które jest pustynią stanie się ogrodem?    

Pytanie

Dzień XIII

środa 15 grudnia

Co zrobię, aby Pan Jezus mógł odpocząć w moim sercu? 

Pytanie

Dzień XIV

czwartek 16 grudnia

Co jest naszą Ziemią Obiecaną? 

Pytanie

Dzień XV

piątek 17 grudnia

Co to znaczy być czarną owcą? 

Pytanie

Dzień XVI

poniedziałek 20 grudnia

Dlaczego tylko Anna i Symeon spotkali Jezusa i rozpoznali w Nim Boga, który przychodzi uratować ludzi z niewoli?

 

Pytanie

Dzień XVII

wtorek 21 grudnia

Jak pomogę w domu w przygotowaniach do świąt?

 

Pytanie

Dzień XVIII

środa 22 grudnia

Gdzie w swoim życiu zauważam obecność Pana Jezusa?

Odpowiedzi przynosimy

25 grudnia

na Mszę Świętą o godz. 11.00

lub wysyłamy za pośrednictwem formularza 

do 24 grudnia do godz. 20.00

 

Nagrodzeni

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień II

wtorek 30 listopada

Milenka Marczyńska

Judyta Najda

Filip Najda

Stasiu Kaczorowski

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień III

środa 1 grudnia

Maja Kukla
Sebastian Kukla
Maciek Gardziejewski
Monika Oślizło

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień IV

czwartek 2 grudnia

 

Kacper Ziemianin
Julian Ogrodnik
Stasiu Kaczorowski
Hania Grygier
Magda Oślizło
Judyta Najda

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień V

piątek 3 grudnia

 

Daria Mańkowska
Lena Gałęziowska
Kaja Gałęziowska
Sebastian Kukla
Filip Najda
Maciek Gardziejewski

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień VI

poniedziałek 6 grudnia

 

Wojtek Śmiga
Florian Boratyn
Stasiu Kaczorowski
Maja Kukla
Judyta Najda
Monika Oślizło

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień VII

wtorek 7 grudnia

 

Wojtek Śmiga
Maciej Gardziejewski
Filip Najda
Martyna Mołdysz
Franek Piechaczek
Natalia Pojda

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień VIII

środa 8 grudnia

 

Piotruś Górniak
Krzyś Górniak
Ola Krupa
Stasiu Kaczorowski
Sebastian Kukla
Maja Kukla

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień IX

czwartek 9 grudnia

 

Daria Mańkowska
Magda Mołdysz
Florian Boratyn
Magda Oślizło
Monika Oślizło
Łucja Kołeczko

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień X

piątek 10 grudnia

 

Nadia Kałuża
Lena Smulska
Piotruś Górniak
Krzyś Górniak
Maja Kukla
Staś Kaczorowski
Natalia Pojda

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XI

poniedziałek 13 grudnia

 

Karolina Wojtan
Witek Prandzioch
Marysia Widziołek
Łucja Kołeczko
Martyna Mołdysz
Monika Oślizło

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XII

wtorek 14 grudnia

 

Florian Boratyn
Maciek Gardziejewski
Lena Smulska
Daria Mańkowska
Magda Oślizło

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XIII

środa 15 grudnia

 

Karolina Czernek
Stasiu Kaczorowski
Karolina Wojtan
Monika Oślizło
Lena Smulska

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XIV

czwartek 16 grudnia

 

Maja Kukla

Sebastian Kukla

Natalia Pojda
Magda Oślizło

Florian Boratyn
 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XV

piątek 17 grudnia

 

Franek Piechaczek

Stasiu Kaczorowski

Maciek Gardziejewski

Judyta Najda

Martyna Mołdysz

Alicja Synaszko

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XVI

poniedziałek 20 grudnia

 

Alicja Synaszko
Lena Smulska
Judyta Najda
Maja Kukla
Sebastian Kukla
Stasiu Kaczorowski
Wojtek Boratyn

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XVII

wtorek 21 grudnia

 

Daria Mańkowska
Lena Smulska
Judyta Najda
Maja Kukla
Sebastian Kukla
Florian Boratyn
Maciek Gardziejewski

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.

Nagrodzone Osoby

(spośród dzieci wysyłających odpowiedzi przez formularz)

Pamiętaj, by wysłać do 15.30

Dzień XVIII

środa 22 grudnia

 

Lena Smulska
Maciej Gardziejwski
Natalia Pojda
Florian Boratyn
Wojtek Boratyn

 

Nagrody można odbierać

w kancelarii

 Można odbierać po kilka nagród naraz.