Intencje Mszy Świętych

 5 - 12 grudnia 2021

II NIEDZIELA ADWENTU
5 GRUDNIA 


7.30 – Za + Antoniego Jarczok, ++ rodziców i teściów i rodzeństwo.
9.30 – Za Martę, Leona, Romana, Irenę i Alberta Mazur. 
11.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Krystyny z okazji 50 rocznicy urodzin. 
12.15 – W INTENCJI PARAFIAN.
16.30 – Za ++ rodziców Józefa i Helenę Odulińskich – w kolejną rocznicę śmierci, brata Jana – w 3 rocznicę śmierci, brata Romana, bratowe Łucję i Ewę oraz ++ z rodziny. 
16.30 – W intencji parafian z ul. Reymonta, ul. Polnej i ul. Pochwacie,
16.30 – W intencji parafian z ul. Staffa i ul. Leśmiana,
19.30 – Za + Józefa Winkler, brata Michała, rodziców Różę i Józefa Winkler, Martę i Jana Jędrzejczyk oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. 

PONIEDZIAŁEK
6 GRUDNIA 


6.30 – Za + śp. Tadeusza Domańskiego, żonę, zięcia, rodziców z obu stron, Reginę i Pawła Mołdrzyk, Leona Rakowskiego.
6.30 – Za + Ernę Grabarczyk – w 1 rocznicę śmierci, męża Alfreda – w 11 rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron. 
17.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla rodziny Orszulik z ul. Okopowej. 


WTOREK – Wspomnienie św. Ambrożego
7 GRUDNIA 


6.30 – Za + Urszulę Obracaj – w 1 rocznicę śmierci.
17.00 – Za + Józefa Cudzich – w 13 rocznicę śmierci, teściów, rodziców, siostrę Marię z mężem, brata Karola z żoną, brata Jerzego oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. 
17.00 – Za ++ Bertę i Sylwestra Godziek. 


ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
8 GRUDNIA 


6.30 – Za + żonę Danutę Osiecką – w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Osieckich, Wesołowskich, Sadowskich, Konarskich, Walusów, Lucimów, ++ męczenników niemieckich obozów śmierci, łagrów rosyjskich, dzieci nienarodzonych i dusze w czyśćcu cierpiące. 
9.00 – Za ++ rodziców Irenę i Józefa Rutkowskich, Huberta Lewandowskiego oraz ++ z rodziny. 
17.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Tadeusza z okazji 60 rocznicy urodzin.

17.00 - W intencji grupy Dzieci Maryi.

 
CZWARTEK
9 GRUDNIA 


6.30 – Za + Elżbietę Jonderko – od Józefa i Bogusławy Kapuściak z Podwilka. 
6.30 – Za + Elżbietę Jonderko – od Marii z Podwilka. 
17.00 – Za + Romana Smorzyk, ++ rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa. 


PIĄTEK
10 GRUDNIA 


6.30 – Za + Józefa Salachna – od sąsiadów ul. Opolska 4.
6.30 – Za ++ rodziców Anastazję i Alberta Grabarczyk, siostrę Joannę Goik, męża Antoniego, ++ rodziców, dziadków, Julię i Pawła Szlosarek, ++ z rodzin Grabarczyk, Goik, Grzonka, Miłek, Mazur, Kozielskich, ++ teściów i ++ z rodziny, ++ księży i nauczycieli, dusze w czyśćcu cierpiące. 
17.00 – Za ++ Anastazję i Wincentego Śmietana, dwóch synów Stanisława i Bolesława, synowe Małgorzatę i Lidię, ++ z rodziny Przybyła, Śmietana i dusze w czyśćcu cierpiące.


SOBOTA
11 GRUDNIA 


8.00 – Za + męża Jerzego Zrostek – w 5 rocznicę śmierci, ojca Henryka Gajda – w 26 rocznicę śmierci.
8.00 – Za + Jana Piotrowskiego – w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron.
13.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Romana Sitko z okazji 90 rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.
17.00 – Za + Ludwikę Niziołek – w rocznicę śmierci, męża Jana i żonę Genowefę, Jana, Sabinę i Urszulę Sadło, + Sławomira Jędrzejkiewicz oraz ++ z pokrewieństwa. 
17.00 – W intencji parafian, a szczególnie parafian z ulic Długiej, M. Dąbrowskiej i Z Nałkowskiej.
17.00 – W intencji parafian, a szczególnie parafian z ulicy Okopowej.


III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE
12 GRUDNIA 


7.30 – Do Opatrzności Bożej, MB Fatimskiej i Anioła Stróża, z prośbą o Bożą Opiekę, dary Ducha Św. i zdrowie dla Hiacynty z okazji 15 rocznicy urodzin. 
9.30 – Za + Mirosława Jóźwiak, jego rodziców, brata Zbigniewa, Irenę Ostrzołek – w rocznicę śmierci, męża Jana, ich rodziców oraz + Kazimierza Gruca. 
11.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji 70 urodzin Ireny oraz błogosławieństwo dla syna z rodziną. 
12.15 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. w intencji Zuzanny z okazji 18 rocznicy urodzin. 
16.30 – W INTENCJI PARAFIAN. 
16.30 – W intencji parafian, a szczególnie parafian z ulic Św. Katarzyny, Wierzyńskiego, Lechonia, Kasprowicza i Asnyka.
16.30 – W intencji parafian, a szczególnie parafian z ulicy Pszczyńskiej 77D-145.
19.30 – Za ++ Izabelę i Pawła Lichtańskich, rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodziny.