top of page

Intencje Mszy Świętych

19 - 26 maja 2024

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 19  MAJA


7.30 – Za ++ Gertrudę, Józefa i Wiktora Gonsior, Agnieszkę, Elżbietę, Bolesława i Jana Krupa, Anastazję Mołdrzyk, ++ z pokrewieństwa. 
9.30 – Za ++ Józefinę i Józefa Kania, synów Jana i Andrzeja, oraz ++ Hermana i Agnieszkę Grycman, syna Janusza, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
11.00 – Za ++ Mariannę, Edwarda, Katarzynę i Józefa Korpowskich, siostrę Halinę Stasiak, Marię i Franciszka Koch, Rocha i Józefę Gajek, dusze w czyśćcu cierpiące.
12.15 – MSZA ŚW. CHRZCIELNA.
16.30 – Za ++ rodziców Zofię Szymańską, 2 mężów, córkę Mirosławę, syna Tadeusza, ++ z rodziny Szymańskich.
19.30 – Za + Janinę Wolna – w 2 rocznicę śmierci, Kazimierza Szczepanowskiego – w 10 rocznicę śmierci, za + Józefę Przywara oraz ++ z rodziny.


PONIEDZIAŁEK - ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA - 20 MAJA


6.30 – Za + Roberta Grygier, żonę Gertrudę, syna Ryszarda, synową Sylwię Grygier, Marię Gonsienica, Teresę Fajkis, Anielę Korus i dusze w czyśćcu cierpiące. 
9.00 – W INTENCJI PARAFIAN.
18.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Bernadety Polok z okazji 60 rocznicy urodzin.
18.00 – Do Opatrzności Bożej w intencji członkiń z Róży Anny Ledwoń.


WTOREK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA NEPOMUCENA, PATRONA MIASTA

21  MAJA


6.30 – Za + męża Adama Czarnik, jego rodziców Jana i Władysławę, rodziców Jana i Juliannę Łosiewicz, rodzeństwo, szwagrów, bratowe, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 – Za ++ członkinie KGW – Jastrzębie-Górne i z zespołu „Echo”, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 – Za + męża Stanisława Pochopień – w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców, rodzeństwo, + Ks. Wacława Basiaka i dusze zapomniane.

 
ŚRODA - 22  MAJA


6.30 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za łaski, z prośbą o opiekę i łaskę zdrowia dla Heleny i Ryszarda Pacyna wraz z rodziną. 
18.00 – Za + Ingę Sitko – w 3 rocznicę śmierci, męża Ernesta, + Krystiana Kępińskiego, synów Marka i Mirosława, rodziców, zięcia Marka Kowal, szwagra Zbigniewa oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00 – Za + córkę Justynę – w 15 rocznicę śmierci.


CZWARTEK – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA

NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

23  MAJA


6.30 – Za ++ rodziców Barbarę i Józefa Moskwa, ++ dziadków z obu stron, męża Józefa Chrząścik, jego rodziców Annę, Marię i Jana Chrząścik, brata Michała, jego żonę i syna oraz + Czesława Brondel.
18.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Wioletty i Mariusza z okazji 15 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo i zdrowie dla córki Natalki i rodziców. 
18.00 – Za + Mariana Aleksińskiego – w 8 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, + brata Jana.


PIĄTEK – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych - 24  MAJA


6.30 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Małgorzaty z okazji 70 rocznicy urodzin. 
18.00 – Za + Zygfryda Szlezak, syna Pawła, córkę Jolantę, synową Bożenę, wnuka Mateusza, brata Józefa oraz ++ rodziców Szlezak, Matera.
18.00 – Za + Piotra Drzewieckiego, rodziców Alojza i Annę, Leona i Apolonię Mazur, kuzynów Alojza i Józefa oraz ++ z pokrewieństwa.


SOBOTA - 25  MAJA


8.00 – Za + Andrzeja Czerwińskiego – w I rocznicę śmierci, jego rodziców Bernarda i Krystynę Czerwińskich oraz ++ teściów Mariannę i Czesława Kawczyńskich – od żony Teresy i dzieci z rodzinami.
8.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. w intencji Zosi, Michała i Zbyszka z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
18.00 – Za + Joannę Musioł, męża Feliksa, synów Leona i Kazimierza, zięcia Józefa, Stefanię i Józefa Deptuła, zięcia Stanisława oraz ++ z pokrewieństwa.


NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 26  MAJA


7.30 – Za + Reinholda Szymura, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
9.30 – Za + Alojzego Michalskiego – w 29 rocznicę śmierci, żonę Otylię, Halinę i Leonarda Spałek, Marię Dobrowolską oraz ++ z pokrewieństwa.
11.00 – Za + Agnieszkę Konopka.
12.15 – W INTENCJI ROCZNYCH DZIECI.
16.30 – JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE.
19.30 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Piotra z okazji 50 rocznicy chrztu św. 

bottom of page