top of page

Intencje Mszy Świętych

22 - 29 stycznia 2023

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 STYCZNIA


7.30 – Za + Antoniego Piszczek – w kolejną rocznicę śmierci, Marię i Emila Urbańczyk, Jana Kiełkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące. 
9.30 – Za + Krzysztofa Marek, ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące. 
11.00 – Za + Kazimierza Gruca, jego rodziców, siostry Marię i Janinę, Irenę i Jana Ostrzołek, ich rodziców oraz + Mirosława Jóźwiak. 
12.15 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Marii i Sylwestra Mrzyk z okazji 50 rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.
16.30 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. dla Dominika, Jakuba i Wiktora.
19.30 – W INTENCJI PARAFIAN.

 
PONIEDZIAŁEK - 23 STYCZNIA


6.30 – Za + Rafała Woźnica – w 47 rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, ++ Lidię i Otona Pękała oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. 
17.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Urszuli i Grzegorza z okazji 20 rocznicy ślubu.

 
WTOREK – Wspomnienie św. Franciszka Salezego - 24 STYCZNIA


6.30 – Za ++ synów Marka i Grzegorza Juszczakiewicz, rodziców Michała i Helenę, teściów Edwarda i Wandę, rodzeństwo Stanisławę i Marię, braci Alfonsa, Jana, Kazimierza, Michała, 4 szwagrów, 2 bratowe, + Edwarda Juszczakiewicz, ++ z rodziny Szczurek, Długosz, Juszczakiewicz i dusze w czyśćcu cierpiące. 
17.00 – Za + żonę Jadwigę Mańka, rodziców z obu stron, brata Stefana oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 
ŚRODA – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA Ap. - 25 STYCZNIA


6.30 – Za ++ Jadwigę i Ludwika Gajda, rodziców i rodzeństwo, zięcia Włodzimierza, Wierę i Nikitę Suszcz, córkę Ludmiłę, 2 zięciów. 
17.00 – Za + Elżbietę Pankowską – w 2 rocznicę śmierci, rodziców Antoniego i Annę Kajdres, brata Stanisława Kajdres.


CZWARTEK – Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa - 26 STYCZNIA


6.30 – Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
17.00 – Za + Barbarę Sajdak – od sąsiadów Opolska 8.


PIĄTEK - 27 STYCZNIA


6.30 – Za ++ Dorotę i Józefa Hojka, ++ rodziców i rodzeństwo, synową Danutę.
17.00 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. w intencji Bartosza z okazji urodzin.


SOBOTA – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu - 28 STYCZNIA


8.00 – Za + Bożenę Górniak, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. 
17.00 – Za ++ Benicjusza i Katarzynę Pojda, syna Stefana, dziadków Pojda i Kroczek, Annę i Antoniego Wzientek, Wiktora Winkler, 2 żony, Bronisławę i Józefa Polok oraz ++ z pokrewieństwa.

 
IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 STYCZNIA


7.30 – Za ++ rodziców Marię Janocha – w kolejną rocznicę śmierci, męża Bertholda, córkę Adelajdę, ++ z pokrewieństwa Wierzgoń, Janocha. 
9.30 – Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Teresy z okazji 60 rocznicy urodzin. 
11.00 – Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem MB Częstochowskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Stanisławy i Norberta z okazji 55 rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.
12.15 – W INTENCJI ROCZNYCH DZIECI.
16.30 – JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE.
19.30 – Za ++ śp. rodziców Mariannę i Józefa Wiącek, Annę i Wiktora Duda, braci Stanisława i Tadeusza, bratowe Irenę, Teresę i Zofię, siostrę Wandę, szwagra Antoniego, Czesławę i Czesława Kuszczak oraz ++ z pokrewieństwa Duda, Wiącek.

bottom of page