Wszystkie dzieci, które brały aktywny udział w rekolekcjach

- wysyłały odpowiedzi i zdjęcia -

zostaną nagodzone osiołkowymi pamiątkami.

Lista nagrodzonych dzieci, ukaże się w niedzielę 28 marca.

Dobrze posiedzieć przy

osiołku

czyli

Rekolekcje  dla dzieci

osioł śpiewa przez mikrofon.gif

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Bardzo dziękujemy Wam z aktywny udział w naszych pięciodniowych rekolekcjach z osiołkami. Do rekolekcyjnych materiałów można powrócić, klikając w przycisk odpowiedniego dnia. Zachęcamy do odwiedzania Galerii i nagradzania zdjęć kliknięciem w serduszko. Poniżej pozostawiamy listy wszystkich nagrodzonych.

Aby przenieść się na stronę danego dnia, kliknij w przycisk Dzień z odpowiednim numerem np. Dzień I

osly67.gif
072247f0195d14f33a76868cccc93ca2.gif
klapouchy-ruchomy-obrazek-0011 (1).gif

Przedstawiamy listę Dzieci, które zostały nagrodzone

za aktywny udział

w rekolekcjach

1.    Marta Adamczyk
2.    Marcel Bartczak
3.    Mikołaj Bartczak
4.    Filip Biskupski
5.    Karolina Czernek
6.    Szymon Drescher
7.    Sandra Duczmal
8.    Sonia Duczmal
9.    Marysia Felska
10.    Karol Grochowski
11.    Hania Grygier
12.    Tomek Grygier
13.    Alicja Jaworska
14.    Stasiu Kaczorowski
15.    Łucja Kołeczko
16.    Kamil Lebryk
17.    Kamila Lebryk
18.    Milenka Marczyńska
19.    Mateusz Marczyński
20.    Hania Mazgaj 
21.    Magda Oślizło
22.    Monika Oślizło
23.    Marysia Pałasz
24.    Franuś Piechaczek
25.    Madzia Piechaczek
26.    Agata Podeszwa
27.    Amelia Reichman
28.    Amelia Saj
29.    Michał Sitko
30.    Emilia Witkowska
31.    Liliana Witkowska
32.    Nikodem Werczyński
33.    Paweł Wójcicki
34.    Justyna Zimończyk

Nagrody, czyli osiołkowe pamiątki, będą do odebrania

w godzinach pracy kancelarii

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

8608-osiolki.jpg

Aby zobaczyć nadesłane zdjęcia wykonanych zadań kliknij w przycisk

Wyniki Quizu

na zakończenie rekolekcji

I miejsce

Mikołaj Barczak

II miejsce 

Marysia Pałasz

III miejsce

Nikodem Werczyński

IV miejsce 

Karol Grochowski

V miejsce

Hania Mazgaj

nagrody będą do odebrania w godzinach pracy kancelarii

 we wtorek 30 marca, 

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia 

 

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

Nagrody 

Dzień I

Agata Podeszwa
Filip Biskupski
Franuś Piechaczek
Karolina Czernek
Kamila Lebryk

 

nagrody będą do odebrania w godzinach pracy kancelarii

 we wtorek 30 marca, 

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia 

 

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

Nagrody 

Dzień II

Paweł Wójcicki
Nikodem Werczyński
Amelia Saj
Amelia Reichman
Hania Mazgaj

 

nagrody będą do odebrania w godzinach pracy kancelarii

 we wtorek 30 marca, 

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia 

 

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

Nagrody 

Dzień III

Szymon Drescher
Karol Grochowski
Alicja Jaworska
Sonia Duczmal
Marysia Felska

 

nagrody będą do odebrania w godzinach pracy kancelarii

 we wtorek 30 marca, 

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia 

 

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

Nagrody 

Dzień IV

Kamil Lebryk
Stasiu Kaczorowski
Łucja Kołeczko
Hania Grygier
Marcel Bartczak

 

nagrody będą do odebrania w godzinach pracy kancelarii

 we wtorek 30 marca, 

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia 

 

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

Nagrody 

Dzień V

Marysia Pałasz
Sandra Duczmal
Paweł Wójcicki
Amelia Reichman
Filip Biskupski

 

nagrody będą do odebrania w godzinach pracy kancelarii

 we wtorek 30 marca, 

w środę 31 marca

lub od wtorku 6 kwietnia 

 

Aby sprawdzić godziny pracy kancelarii kliknij przycisk Kancelaria
 

Dodaj zdjęcie

Dziękujemy za przesłanie!

crazy_eyes_donkey_by_yiapanisa.jpg