Ogłoszenia duszpasterskie

 XI Niedziela Zwykła

13 czerwca 2021

Niedzielne Nieszpory dzisiaj o godz. 16.00. Zapraszamy do udziału. „Bóg Zapłać” za dzisiejsze ofiary przeznaczoną na potrzeby parafii.

W poniedziałek wspominamy bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i w piątek po Mszy św. wieczornej parafian z ul. Polnej i ul. Pochwacie.

W przyszłym tygodniu od środy do piątku nie będzie czynna Kancelaria Parafialna.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych oraz starszych wiekiem parafian z sakramentami świętymi. Chorych prosimy zgłaszać do piątku wieczora. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka o godz. 16.30 w Domu Parafialnym. Od godz. 17.00 okazja do Sakramentu pokuty i pojednania.

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.15 święcić będziemy przez wstawiennictwo św. Krzysztofa samochody i inne pojazdy, abyśmy mogli nimi bezpiecznie podróżować w czasie zbliżających się wakacji i urlopów. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.

W niedzielę 27 czerwca świętować będziemy pierwszą rocznicę Chrztu dzieci na Mszy o godz. 12.15 oraz jubileusze małżeńskie na Mszy o godz. 16.30. Jubilatów oraz dzieci prosimy zgłaszać do Kancelarii Parafialnej.

Od niedzieli 27 czerwca do końca września nie będzie Mszy św. o godz. 19.30.

W kancelarii parafialnej można zamawiać Msze św., które księża odprawią w czasie urlopu.

Dziękujemy wszystkim sprzątającym w zeszłym tygodniu naszą świątynię. Msza św. w waszej intencji w poniedziałek 28 czerwca o godz. 18.00.

Do nabycia prasa katolicka – „Gość Niedzielny”. Dla dzieci jest czerwcowy numer „Małego Gościa”.

SŁOWO ŻYCIA: 
   „ZIARNEM JEST SŁOWO BOŻE, SIEWCĄ JEST CHRYSTUS,
    KAŻDY, KTO GO ZNAJDZIE, BĘDZIE ŻYŁ NA WIEKI”
(śpiew przed Ewangelią)